o nas

KIM JESTEŚMY

Co robimy i dokąd dążymy

Pomimo, że jesteśmy młodą firmą to dysponujemy rozległymi kontaktami na skalę międzynarodową jeżeli chodzi o działalność w sektorze Blockchain, kryptowalut i tego wszystkiego co wiąże się z innowacyjnymi rozwiązaniami opartymi o cyfryzację i tokenizację.

FinTech, z języka angielskiego financial technology, to inaczej mówiąc wszelkiego rodzaju innowacyjne rozwiązania technologiczne i finansowe, które kierowane są do konsumentów przede wszystkim jako nowoczesne produkty finansowe i rozwiązania, które trafiają do ostatecznego klienta za pośrednictwem internetu, aplikacji mobilnych, czy „opakowane” są w inne narzędzia. Do takich produktów można zaliczyć cyfrową walutę, którą dla przykładu jest najbardziej znany na świecie Bitcoin (BTC) oraz karty płatnicze, które oprócz klasycznej waluty (pieniądz fiducjarny) mają funkcję przyjęcia i przechowywania waluty cyfrowej jak wspomniany przykładowo BTC, którego notowania można śledzić na bardzo wielu giełdach, które zajmują się obrotem produktami cyfrowymi, w tym cyfrowym pieniądzem (cyfrową monetą).

Nasza firma zajmuje się, również organizacją finansowania Unijnego, jednak w chwili obecnej, obserwując światowe trendy na rynkach finansowych, podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do realizacji projektu pożyczek opartych o kryptowaluty 

– z zaznaczeniem, że klient otrzymuje i spłaca pożyczkę w złotówkach.

Naszym źródłem mocy są m.in. firmy oraz giełdy kryptowalut z którymi zawiązaliśmy pakt o współpracy i rozpowszechnianiu wiedzy o Mocy Bitcoina. Niech Moc Bitcoina będzie również z Wami ! Korzystajcie z niej do woli rezerwując karty Visa i Mastercard, które naładowane są złotówkami i Mocą Bitcoina!

Przy udzielaniu pożyczek średni kurs Bitcoina, który przeliczany jest na złotówkę liczony jest na podstawie uśrednionych danych z 2 giełd, które aktywnie uczestniczą w obrocie Bitcoinem, który stanowi główną MOC każdej z tych giełd.
Są to FTX i Bitfinex – każda z tych giełd ma większy dzienny i miesięczny wolumen obrotu niż Warszawska Giełda Papierów Wartościowych!

FTX i Bitfinex zaliczane są do listy 50 największych giełd kryptowalut na świecie.
Giełda FTX https://ftx.com/ to miesięczny wolumen transakcji 
przekraczający 25 miliardów dolarów,
Bitfinex https://www.bitfinex.com/
przekracza obroty 22 miliardów dolarów,
dla porównania Warszawska GPW to wolumen w granicach
7 miliardów dolarów (około 26 miliardów złotych)

Dzięki naszym wyjątkowym kontaktom uzyskaliśmy dostęp do dużych ilości Bitcoina, oraz innych kryptowalut, jak również otrzymaliśmy możliwość pozyskania jako firma kredytu Kryptońskiego (kredyt w kryptowalucie), którą to walutę zamieniamy na złotówkę, aby Państwu udzielać pożyczek już w rodzimym pieniądzu. Podkreślamy więc, że Państwo otrzymujecie i spłacacie pożyczkę w złotówkach.

Fakt, że jako firma możemy otrzymać kredyt np. w kryptowalucie Bitcoin daje nam możliwość stworzenia na polskim rynku projektu, który jest wyjątkowy w swojej formie. Cieszymy się, że możemy stworzyć projekt, który jest tożsamy z podobnymi projektami jakie tworzą inne, podobne do naszej, firmy w różnych częściach świata. Tym samym Krajowe Centrum Innowacji Sp. z o.o. stało się częścią globalnej sieci spółek oferujących produkty takie jak karty Visa i Mastercard, które oparte są na Mocy Bitcoina!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Niech Moc Bitcoina będzie z Wami!

KONTAKT

Dzięki karcie wielowalutowej możesz:

  • wypłacać gotówkę z dowolnego bankomatu
  • dokonywać przelewów z 3 kont karty (EUR/USD/PLN)
  • kupować online
  • kupować w sklepach
  • przelać pieniądze z karty na swoje konto
  • podróżować komfortowo
  • dokonywać przelewów między kontami swojej karty wielowalutowej (EUR/USD/PLN), aby przewalutować po bardzo korzystnym kursie np. PLN na EUR i cieszyć się możliwością wypłacania gotówki czy płacenia kartą poza granicami Polski lub online w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów przewalutowania (ta operacja to koszt prowizyjny wynoszący jedynie 0,55% wartości wykonanej wymiany)

Masz pytania? Skorzystaj z tego formularza

GŁOSZENIE PRAWDY
O MOCY BITCOINA
TO WSPÓLNA MISJA
NASZA I NASZYCH PRZYJACIÓŁ

Niech MOC BITCOINA będzie z Tobą!

OFERTA