moc bitcoina

Historia
bitcoina

BTC powstał ponad dekadę temu, a jego początkowa wartość została określona jako 1 Cent Amerykański. Dzień 22 maja 2010 roku zostanie na zawsze zapamiętany w historii. W tym dniu dokonano pierwszej powszechnej płatności BTC. Za liczbę 10 tysięcy BTC zakupiono dwie pizze. Wtedy odpowiadały one wartości 38 dolarów. Zamówienie jako ofertę zamieszczono w Internecie 4 dni wcześniej. 

Wartość BTC zaczeła wzrastać!

Dzisiaj jeden BTC wart jest
39 753.00
dolarów!
To określa jego MOC!

Od momentu pierwszych notowań giełdowych (dekadę temu) wartość Bitcoina do dnia dzisiejszego wzrosła o kilka milionów procent – na dzisiaj jest to ponad kilkadziesiąt milionów procent!

 

Początkową wartością 1 BITCOINA był 1 cent – dzisiaj 1 BITCOIN wart jest 39 753.00 dolarów

 Warto zaznaczyć w tym miejscu, że dekadę temu kapitalizacja BTC stanowiła równowartość 210 tysięcy dolarów, dzisiaj jest to ponad 400 miliardów dolarów! BTC stał się w tym czasie powszechnym instrumentem inwestycyjnym, jak również powszechnym środkiem płatniczym. Dzisiaj, w niektórych krajach jak w Szwajcarii, opłaty czy płatności w BTC przyjmują nawet urzędy.

Dzięki Mocy Bitcoina możesz  kupić  samochód, mieszkanie, ulepszyć  swój  warsztat pracy poprzez zakup niezbędnego sprzętu,  zadbać wydatnie o  stan własnego zdrowia, dokonać zabiegów czy poddać się leczeniu. Być może będziesz chciał wykorzystać kapitał do spłaty swoich zobowiązań. Decyzje należą tylko do Ciebie!  

POCZUJ MOC BITCOINA

On sfinansuje twoje potrzeby

Krajowe Centrum Innowacji może  Ci  pomóc jeżeli jesteś osobą prywatną, ale również jeżeli jesteś przedsiębiorcą. Dzięki karcie Bitcoina jaką proponujemy możesz uzyskać finansowanie dla siebie i dla swojej firmy – również po to aby odzyskać płynność finansową i polepszyć swoją sytuację. Nasz sposób na Twoje problemy to finansowanie dzięki cyfrowej walucie Bitcoin (BTC).

Pożyczkę otrzymujesz i spłacasz w złotówkach

 

KONTAKT

Dzięki karcie wielowalutowej możesz:

  • wypłacać gotówkę z dowolnego bankomatu
  • dokonywać przelewów z 3 kont karty (EUR/USD/PLN)
  • kupować online 
  • kupować w sklepach
  • przelać pieniądze z karty na swoje konto
  • podróżować komfortowo
  • dokonywać przelewów między kontami swojej karty wielowalutowej (EUR/USD/PLN), aby przewalutować po bardzo korzystnym kursie np. PLN na EUR i cieszyć się możliwością wypłacania gotówki czy płacenia kartą poza granicami Polski lub online w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów przewalutowania (ta operacja to koszt prowizyjny wynoszący jedynie 0,55% wartości wykonanej wymiany)

Masz pytania? Skorzystaj z tego formularza

GŁOSZENIE PRAWDY
O MOCY BITCOINA
TO WSPÓLNA MISJA
NASZA I NASZYCH PRZYJACIÓŁ

Niech MOC BITCOINA będzie z Tobą!