Oblicz swoją zdolność
Pożyczasz i spłacasz w złotówkach

Kalkulator służy do określenia bezpiecznej kwoty pożyczki na jaką Cię stać. Zobacz czy Twoje zarobki są wystarczające. Sprawdź czy pozyskasz potrzebny Ci kapitał? Dopasuj wielkość pożyczki do Twojego budżetu domowego.

Łączny dochód
netto

Suma rat
innych zobowiązań

Liczba osób
w gospodarstwie

Twoje wolne środki to:
0.00 zł *
Twoja zdolność:
16 bitow ** czyli 780 661,54 zł ***
FTX.com - BTC/USD:
39660
BITFINEX.com - BTC/USD:
39760.0
ŚREDNI - BTC/USD:
39710
KURS USD/PLN:
3.841 zł

*** Obliczenia wg średniej kursów z dnia symulacji. Kurs pochodzi z bitfinex.com oraz FTX.com

Wartość została obliczona na podstawie podanych parametrów, przy założeniu 5-letniego okresu spłaty oraz nominalnego oprocentowania pożyczki 7.20%. Wynik obliczeń jest tylko orientacyjny, a ostateczna zdolność pożyczkowa może się różnić w zależności od analizy pożyczkowej.

** Twoja zdolność obliczana w Bitcoinie (BTC) to nic innego jak porównanie ile Bitcoina stanowi równowartość Twojej pożyczki którą otrzymujesz w złotówkach. Bitcoin (BTC), który rezerwujesz aby otrzymać pożyczkę w złotówkach jest przeliczany po uśredninonym kursie giełdowym w stosunku do USD, a następnie USD jest przeliczany po uśrednionym kursie NBP w stosunku do złotówki (PLN). Po otrzymaniu pożyczki kurs BTC nie leży już w Twoim zainteresowaniu ponieważ pożyczke otrzymujesz i spłacasz w PLN.

* Pozostała część dochodu pomniejszona o koszty zadeklarowane przez Klienta


Dostępność produktu oraz warunki pożyczkowe uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Krajowe Centrum Innowacji Sp z o.o. analizy zdolności pożyczkowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług pożyczkowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Poznaj parametry pożyczki
Cofnij

Dopasuj parametry Twojej pożyczki
Pożyczasz i spłacasz w złotówkach

Ilość BTC

Rata pożyczki

Kwota pożyczki

Na ile miesięcy

Symulacja pożyczki
Cofnij

Symulacja Pożyczki

NR raty. Rata Kapitał Odsetki Zadłużenie
Zaznacz, jeśli chcesz 6-miesieczna karencje

Twoja Karta

Świadczenie reklamowanych usług pożyczkowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.